Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Starburst

Grać

Przegląd gry Starburst

Starburst (Birth of Stars) jest słusznie uważany za jeden z najbardziej znanych automatów od NetEnt w MegaPari Casino PL, zyskując popularność dość szybko po premierze w 2012 roku. Ten slot to ponadczasowy klasyk, który nie traci na aktualności nawet dziś. Zainteresowanie graczy tą kolorową grą nie zmalało nawet po tylu latach i to jest niesamowite! Starburst zajmuje zaszczytne miejsce wśród wiodących gier slotowych i często działa jako swego rodzaju ambasador promocji z darmowymi spinami i bonusami powitalnymi dla nowych graczy. Prosta konstrukcja Starburst jest częścią geniuszu tej wspaniałej gry, która jest rozgrywana na 5 bębnach z 10 liniami wypłat, gdzie wypłaty są możliwe w obu kierunkach (mechanika Win Both Ways). Gra ma w sobie nostalgię za starymi arkadami, ale nostalgia jest raczej przyjemna niż natrętna. W grze wiele się dzieje (pomimo faktu, że slot jest znany tylko z jednej funkcji bonusowej), więc jest mało prawdopodobne, abyś się nudził podczas łapania klejnotów. Główną atrakcją tej gry, która przyciąga tęczowy blask gwiazdy, jest obecność dzikich symboli Starburst. Mimo że jest to gra o niskiej zmienności, przy odrobinie szczęścia można zarobić niezłe pieniądze. Starburst to dynamiczny, ekscytujący i olśniewający lot przez galaktykę, do którego będziesz wracać wielokrotnie.

RTP, zmienność i cechy techniczne automatu Starburst

RTP slotu Starburst wynosi 96,1%, co jest wartością średnią, gdyż większość slotów posiada RTP na poziomie około 96%. Termin RTP oznacza "zwrot dla gracza" i odnosi się do teoretycznej liczby, która pokazuje, jaki procent wygranych na automacie zostanie wypłacony graczowi w dłuższej perspektywie. Tak więc przewaga kasyna w Starburst wynosi 3,9% (w oparciu o 100% minus 96,1%).

Recenzja automatu do gry Starburst

Starburst już dawno udowodnił, że jest ponadczasowy i jest jednym z najbardziej pamiętnych i popularnych automatów online. Deweloperzy NetEnt naprawdę nie skąpili na tej grze, kładąc nacisk na błyszczące klejnoty i lekką muzykę, aby utrzymać dobry nastrój podczas gry. Niska zmienność ogranicza kwotę, którą można stracić, ale jednocześnie nie ogranicza szans na największe wygrane. Biorąc pod uwagę wszystkie te niuanse, nic dziwnego, że ludzie wciąż nie mogą się nacieszyć tym automatem. Sekretem jego sukcesu jest to, że twórcy zrobili wszystko, co możliwe, aby gra była przyjemna i wygodna, a jednocześnie nie uzależniali cię od wszelkiego rodzaju efektów specjalnych i niezwykłych funkcji. To po prostu stary dobry automat, do którego jesteśmy przyzwyczajeni od czasu pojawienia się pierwszych automatów. Jasne kolory, energiczne tempo i zręcznościowa nostalgia pomogą ci szybko przypomnieć sobie stare czasy. Gracze mogą postawić 10 pensów lub 100 funtów (maksymalny zakład) na obrót. Wygrywające kombinacje można tworzyć z różnych symboli po obu stronach pola gry, a rozszerzające się symbole wild zapewnią ci zainteresowanie - podobnie jak sama gra. Starburst pokazuje, że prostota może pokonać każdy krzykliwy projekt lub "żetony" gry, a NetEnt zamienił ten mały diament w niemal doskonały automat.

Funkcje bonusowe w grze Starburst

Jak już wspomniano, Starburst nie jest typowym slotem NetEnt, który zazwyczaj oferuje wiele niezwykłych efektów specjalnych i funkcji bonusowych. W rzeczywistości Starburst oferuje tylko jedną funkcję bonusową, która sprawia, że gra jest jeszcze bardziej kolorowa. Przyjrzyjmy się jej bliżej.Respin z rozszerzającymi się "lepkimi" wildamiStarburst jest powszechnie znany ze swojej funkcji rozszerzających się wildów. Oznacza to, że symbole wild mogą pojawić się na dowolnym z trzech środkowych bębnów, a następnie rozprzestrzenić się na cały bęben i pozostać "lepkie" przez maksymalnie trzy ponowne obroty. Rozprzestrzenianie się symboli wild po całym polu jest nie tylko zabawne, ale także przynosi duże wygrane! Pozostałe bębny, na które nie mają wpływu rozszerzające się symbole wild, zostaną ponownie zakręcone w nadziei na zdobycie kolejnego lepkiego symbolu wild, który zapewni kolejny ponowny obrót. Ta funkcja kończy się, gdy podczas ponownego zakręcenia nie pojawi się więcej symboli Starburst Wilds.

Starburst na smartfonach i tabletach

Automat Starburst jest dostępny na każdej platformie mobilnej i można w niego grać w domu lub w podróży na dowolnym smartfonie lub tablecie. Nie ma znaczenia, czy preferujesz system Google Android czy Apple iOS: twórcy zoptymalizowali grę dla wszystkich urządzeń. Dzięki temu nigdy nie będziesz się nudzić, czekając na znajomych w pubie lub siedząc w transporcie publicznym. Niech inni obserwują cię z okna, a ty kręć bębnami w poszukiwaniu kolejnej wielkiej wygranej.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS