Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Dead Or Alive 2

Grać

Cechy Dead Or Alive 2 Kup recenzję gry

Dead or Alive 2 to długo oczekiwana kontynuacja pierwszej części gry, ponieważ oryginalny slot pozostaje popularny od wielu lat i zdecydowanie zdobył miejsce w sercach ogromnej liczby graczy na całym świecie. Jednak niedługo po premierze sequela w kasynie MegaPari i pomimo faktu, że faktycznie spełnił on oczekiwania graczy, NetEnt postanowił ponownie zadowolić swoich fanów i całą branżę gier nową odsłoną swojej niezwykle popularnej serii gier - Dead or Alive 2: Feature Buy. Pomimo faktu, że Dead or Alive 2 prawie zaspokoił wszystkie pragnienia graczy, którzy czekali na sequel od prawie 10 lat, ten upragniony projekt od NetEnt miał poważną wadę - bardzo niską częstotliwość funkcji bonusowych. Gracze, którzy już raz wypróbowali Dead or Alive 2, wiedzą, jak rzadko gra nagradza graczy pożądanymi bonusami, nawet z Wilds, gracze musieli cierpieć, czekając na nie. Podobnie jak oryginalny Dead or Alive 2, kolejna odsłona, która wprowadziła funkcję zakupu żetonów, koncentruje się na darmowych spinach.

Gracze mogą wybrać jedną z trzech opcji darmowych obrotów, które odpowiadają zmienności i dodatkowym bonusom. Aby uruchomić token, należy "złapać" 3 symbole scatter na polu gry lub po prostu pominąć mniej interesującą część i wejść w darmowe obroty, kupując je za 60-krotność aktualnego zakładu. Darmowe obroty dostępne są w jednym z trzech wariantów:

Train Robbery.

Ta opcja charakteryzuje się niską zmiennością. Po wybraniu tego trybu nad polem gry pojawi się licznik symbolów wild. Gdy tylko symbole wild pojawią się na bębnach, otrzymasz zwiększenie mnożnika o 1 i dodatkowe obroty darmowe. Maksymalna wartość mnożnika wynosi 16x, a po jej osiągnięciu oprócz niezwykle hojnych wygranych otrzymasz jeszcze pięć darmowych obrotów.

Old Saloon.

Kolejny mod ma średni poziom zmienności. Każda wygrana jest mnożona przez podwójny współczynnik, a jeśli uda ci się zebrać co najmniej jeden symbol Sticky Wild na każdej linii, zostaniesz nagrodzony dodatkowymi pięcioma darmowymi spinami.

Kowbojskie obroty

Wreszcie, mod ten oferuje graczom wysoką zmienność, a tym samym większe wygrane. Mod zawiera symbole Sticky Wild z mnożnikami 2x i 3x. Ponadto, jeśli graczowi uda się złapać kilka takich symboli podczas jednego obrotu, wszystkie mnożniki zostaną naliczone. Podobnie jak poprzednia opcja darmowych obrotów, ta również oferuje możliwość przedłużenia darmowych obrotów o dodatkowe 5 obrotów dla kombinacji 5 symboli wild na każdym bębnie. Naprawdę niesamowita potencjalna wygrana w grze wynosi 111 111,11-krotność stawki, co w przeliczeniu na prawdziwe pieniądze oznacza 2 000 000 $, oczywiście jeśli grasz z maksymalną kwotą zakładu.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS