Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book Of Ra Deluxe

Grać

Licencjonowany automat Book Of Ra Deluxe z grą bonusową - graj na prawdziwe pieniądze w MegaPari

Automat Book Of Ra Deluxe to klasyczny slot, ale całkiem interesujący. Za prymitywnym wyglądem kryją się bonusy, przydatne prezenty i nietypowe elementy bonusowe. Połączenie tych parametrów zapewnia wysoce dochodowe i ekscytujące wakacje.

Slot Book Of Ra Deluxe opiera się na znanej strukturze z pięcioma bębnami i trzema obrazkami. Liczba linii wypłat wynosi 10. Automat online działa na zasadzie RNG, więc grając w MegaPari Casino możesz liczyć na uczciwą grę. Wskazane jest wcześniejsze ustalenie strategii, na tej podstawie należy wybrać aktywne linie, liczbę i wartość żetonów przed określonymi spinami.

Odkodowanie obrazków i zasady gry na slocie online

Automat Book Of Ra Deluxe jest dostępny w kasynie online Vulcan z prawdziwymi zakładami lub w wersji demo. W trybie demo działają absolutnie wszystkie opcje bez wyjątku, a dodatkowo sugerowane jest przejrzenie tabeli ze wskazówkami. Tabela pokazuje funkcje obrazów gry i sugeruje podział na następujące typy:

  • Podstawowe, tworzą zwycięskie kombinacje co najmniej 3 obrazków i przynoszą niewielkie wygrane.
  • Symbol rozproszenia. W slocie Book Of Ra Deluxe ikona euro przejmuje tę opcję. Symbol rozproszenia przyjdzie na ratunek, aby zarobić natychmiastowe poślizgi i uruchomić opcje bonusowe.
  • Symbole scatter aktywują rundę darmowych obrotów, które wystarczą, aby powiększyć swoje konto bez wydawania własnych pieniędzy.

Inne elementy nagród symulatora

Wirtualny symulator Book Of Ra Deluxe, oprócz powyższych, wyposażony jest w rundę ryzyka w osobnym oknie, która przyniesie znacznie więcej wygranych. Rundę można zainicjować opcjonalnie, zaraz po wygraniu zakładu. Dzięki ryzykownej grze gracze mogą podwoić kwotę wygranych. Nawet niedoświadczeni użytkownicy będą w stanie zrozumieć zasady i warunki.

Użytkownicy muszą odgadnąć kolor karty ukrytej na ekranie. Pomyślny wynik podwoi wygraną. Wyniki poziomu są obliczane losowo, dlatego nie można ich przewidzieć. Poziom podwojenia jest przydatny, jeśli wygrane są niewielkie, ponieważ pomyłka oznacza, że gracz traci wszystko, łącznie z poślizgiem z poprzedniego zakładu.

Slot Book Of Ra Deluxe to najlepsza opcja dla początkujących graczy. Prosta rozgrywka i popularna architektura pozwalają szybko zorientować się w sytuacji i rozpocząć zabawę. Wirtualny slot na platformie Vulcan jest dostępny w wersji mobilnej, a atrakcyjna grafika jest zduplikowana. Zaleca się, aby najpierw zapoznać się z funkcjami automatu w wersji demo i ustalić opłacalną strategię.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS