Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book del Sol

Grać

Book del Sol: Recenzja slotu z mnożnikami

Jeśli jesteś gotowy na przygodę w starożytnych krainach Azteków podczas hiszpańskiego podboju, powinieneś uruchomić Book del Sol: Multiplier od Playson w MegaPari Casino! Następnie zakręć bębnami, aby dowiedzieć się, ile darmowych obrotów, progresywnych mnożników i rozszerzających się symboli będziesz potrzebować, aby wygrać nawet 12 330-krotność swojej stawki!

Bóg słońca zawsze nagradza

W slocie online Book del Sol: Multiplier Playson postanowił oddać hołd bogu słońca, najpotężniejszemu bóstwu starożytnych Azteków. Deweloper wybrał konkwistadora, scatter z logo Book del Sol, jaguara, maskę smoka i maskę azteckiego cesarza jako wysoko płatne symbole. Nisko płatne symbole są reprezentowane przez symbole kart od 10 do A.

Gorące wygrane z wysoko płatnymi symbolami

Book del Sol: Multiplier to 5-bębnowy, 3-rzędowy automat wideo online z 10 stałymi liniami wypłat, 95,94% RTP i wysoką zmiennością. Możesz grać z zakresem zakładów od 0,10 do 100, aby cieszyć się maksymalnym potencjałem wygranej wynoszącym 12 330-krotność stawki.

Pomnóż swoje wygrane dzięki specjalnym funkcjom

Grając w Book del Sol: Multiplier online, masz szansę odblokować następujące funkcje bonusowe:

Darmowe obroty

Co najmniej 3 symbole scatter w grze podstawowej uruchamiają 10 obrotów darmowych. Podczas gry w Book del Sol: Multiplier za darmo w rundzie darmowych obrotów, możesz ponownie uruchomić darmowe rundy, jeśli trafisz co najmniej 3 symbole scatter.

Specjalny symbol rozszerzający

Na początku darmowych obrotów wybierany jest jeden symbol, który zostanie użyty jako symbol rozszerzający podczas darmowych obrotów. Symbol rozszerza się, aby wypełnić cały bęben podczas wygrywającego obrotu, skutecznie reprezentując więcej szans na wygraną.

Mnożnik progresywny

Za każdym razem, gdy podczas obrotów darmowych na bębnach pojawi się symbol słońca, zbiera się on na kamiennych otworach nad obszarem gry. Każde 3 symbole słońca zwiększają wygrane do wyższego mnożnika, który jest używany po wygraniu specjalnego symbolu rozszerzającego. Wartość mnożnika wzrasta najpierw do 2x, następnie do 3x, a na końcu do 5x.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS