Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Amazing Catch

Grać

Recenzja automatu Amazing Catch

Zajmij się łowieniem ryb, uruchamiając automat online Amazing Catch od Just For The Win w MegaPari Casino. To fantastyczny spinner, który bez wysiłku łączy w sobie świetną grafikę i najwyższej klasy rozgrywkę, wspieraną przez elektryczne dopalacze, takie jak super koło i darmowe obroty. To będzie prawdziwa uczta!

Morze jest pełne ryb!

W automacie Amazing Catch Just For The Win będziesz łowić ryby na wsi, gdzie możesz się zrelaksować w niezwykle relaksującym otoczeniu. Grafika jest wyraźna, a tło przedstawia malowniczą scenę z rybakiem spokojnie łowiącym ryby w spokojnej atmosferze jeziora. Fantastyczna alternatywna muzyka rockowa ładnie uzupełnia wrażenia z wędkowania.

Jeśli chodzi o symbole w grze, te nisko płatne w Just For The Win obejmują symbole J, K, Q i A, podczas gdy te wysoko płatne to niebieska, zielona, żółta i czerwona ryba. Zwróć uwagę na symbol rozproszenia darmowych obrotów, a także pieniądze, złotą przynętę, żeton bonusowy i symbole zbierania, które odgrywają ważną rolę w funkcji bonusowej.

Zarzuć haczyk i złów mnóstwo ryb

Wyprawa wędkarska w automacie Amazing Catch odbywa się na bardzo zmiennej siatce 5 na 3, która oferuje 243 sposoby na wygraną i 96,08% RTP. Budżet zakładów zapewniany przez dostawcę wynosi od 0,2 do 50 monet na obrót, co pozwala wygrać nawet 5000-krotność stawki, jeśli wszystkie aspekty strategii gry pójdą zgodnie z planem.

Większe wygrane dzięki funkcjom bonusowym

Podczas gry na automacie online Amazing Catch można natknąć się na następujące funkcje specjalne.

Symbole pieniędzy

Na bębnach mogą pojawić się symbole pieniędzy z natychmiastowymi nagrodami pieniężnymi w wysokości od 0,5x do 100x stawki. Gdy wylądują na aktywnych liniach wypłat, wypłacą swoją wartość.

Funkcja Super Wheel

Funkcja Super Wheel może zostać aktywowana po zatrzymaniu żetonu bonusowego. Super Wheel może przyznać natychmiastowe nagrody pieniężne od Big, Major, Mega lub Super do odpowiednio 20x, 50x, 250x lub 5000x stawki.

Darmowe obroty

Zbierz co najmniej 3 symbole darmowych obrotów, aby otrzymać 10 darmowych obrotów. Gdy symbol zebrania pojawi się na bębnie najbardziej wysuniętym na prawo, obecne symbole pieniężne otrzymają swoją wartość. Dostępny jest także licznik progresji podzielony na 5 poziomów, z których każdy nowy jest odblokowywany po zebraniu 4 złotych symboli przynęty. Każdy nowy poziom zawiera 5 darmowych obrotów, a mnożniki wynoszą 1x, 2x, 3x, 5x lub 25x stawki.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS